Borowik suszony exclusive 50 g

26,97 

Król grzybów w wersji premium – ręczna selekcja. Pod nadzorem grzyboznawcy do opakowania zostały włożone wyłącznie pokroje kapelusze borowika szlachetnego. Idealne do zup, sosów, bigosów i pierogów. Borowiki zostały zebrane w terenach czystych ekologicznie Puszczy Noteckiej i Borów Tucholskich.

Skład: suszone kapelusze borowika szlachetnego 100%.

 

Czosnek 1 szt.

3,15 

Podsuszona, nieduża główka czosnku.

Lubczyk suszony EKO 15 g

6,54 

Liść lubczyku świetnie podkreśla smak zupy. Liście ususzone w domowych warunkach przez mamę Pani Joanny. Zioła pochodzą z ich własnego przydomowego ogródka należącego do certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego.

Podgrzybek suszony exclusive 100 g

37,26 

Duże opakowanie starannie, ręcznie wyselekcjonowanych i pokrojonych kapeluszy podgrzybków brunatnych, bez korzeni. Podgrzybki zostały zebrane w roku 2017 w czystych ekologicznie terenach Puszczy Noteckiej i Borów Tucholskich. Suszone podgrzybki idealnie odnajdują się w kotletach, risotto czy w sosach grzybowych do polędwiczki wieprzowej  lub placków ziemniaczanych.

Skład: suszone kapelusze podgrzybka brunatnego 100%.

 

Podgrzybek suszony exclusive 50 g

21,87 

Opakowanie 50 g suszonych podgrzybków brunatnych od Pana Krzysztofa. Klasa premium oznacza, że otrzymasz ręcznie wyselekcjonowane i pokrojone kapelusze podgrzybków, bez korzeni. Podgrzybki zostały zebrane w roku 2017. Suszone grzyby szczególnie polecane są do kapusty wigilijnej, pierogów, bigosu, zupy grzybowej, a także świetnie się odnajdą w uszkach.

Skład: suszone kapelusze podgrzybka brunatnego 100%.

 

Rabarbar EKO ok. 500 g

10,01 

Smaki dzieciństwa powracają! Kompot czy ciasto drożdżowe? 

Rzodkiewka EKO pęczek

5,50 

Ekologiczna rzodkiewka – do naszego twarogu, do przegryzienia lub do kanapek.

Susz liści melisy EKO 15 g

7,14 

Świetny składnik ziołowych napojów na zimowe wieczory. Zioła pochodzą z przydomowego ogródka należącego do certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego.

Niedostępny
Zobacz więcej

Susz pokrzywy EKO 20 g

6,14 

Świetny składnik ziołowych napojów na zimowe wieczory. Zioła pochodzą z przydomowego ogródka należącego do certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego.

Susz ziół mieszanych EKO 15 g

7,38 

Suszone zioła: oregano, bazylia, szałwia, mięta, cząber, majeranek, tymianek, estragon i rozmaryn – mieszanka zapachów i smaków z przydomowego ekologicznego ogródka Państwa Niewiatowskich.

Szczypiorek EKO pęczek

4,00 

Pęczek szczypiorku z gospodarstwa ekologicznego Pani Joanny. Doskonały jako dodatek do jajecznicy czy kanapek.

Szparagi zielone pęczek

13,50 

Jedzmy szparagi, tak szybko odchodzą! Pora na szparagi jest krótka, a są przepyszne i zdrowe. Zastosowań kulinarnych jest mnóstwo, ale owinięte w boczek i tak są najlepsze 🙂

Truskawka łubianka ok. 2 kg

27,41 

Truskawki niepryskane, prawdziwe! Cała łubianka (2 kg) pysznych truskawek od Pani Agnieszki z Zielonej Dostawy! Na koktajle, ze śmietaną, na samo, do jogurtu, z cukrem – najedzmy się do oporu w sezonie, zamroźmy na zimę, zróbmy dżem i cieszmy się nimi!

Cena dotyczy całej łubianki.

Włoszczyzna EKO mały pęczek

9,03 

Mały pęczek ekologicznej włoszczyzny na zupę tworzą marchewki, por, seler naciowy i pietruszka.