Wyświetlanie 1–50 z 54 wyników

Agrest porcja ok. 500 g

8,21 

Raczej małe owoce agrestu. Owoce są pyszne, ale nietrwałe i należy je przechowywać w lodówce i spożyć jak najszybciej

Wypełniacz

Bób EKO 500 g

11,10 

Certyfikowany ekologicznie bób z gospodarstwa Państwa Niewiatowskich.

Borowik suszony exclusive 50 g

26,97 

Król grzybów w wersji premium – ręczna selekcja. Pod nadzorem grzyboznawcy do opakowania zostały włożone wyłącznie pokroje kapelusze borowika szlachetnego. Idealne do zup, sosów, bigosów i pierogów. Borowiki zostały zebrane w terenach czystych ekologicznie Puszczy Noteckiej i Borów Tucholskich.

Skład: suszone kapelusze borowika szlachetnego 100%.

 

Borówka amerykańska ok. 250 g

9,50 

Owoce borówki amerykańskiej, ale polskie, spod Warki z Zielonej Dostawy, uprawiane bez sztucznych nawozów i pestycydów. Pyszne!

Czarne porzeczki porcja ok. 500 g

9,50 

Czarne porzeczki z gospodarstwa ekologicznego Cud Malina. Państwo Cieśliccy uprawiają porzeczki ekologicznie, bez sztucznych nawozów i pestycydów. Uprawa porzeczek jest w trakcie nadawania certyfikatu ekologicznego.

Czerwone porzeczki porcja ok. 500 g

9,50 

Czarne porzeczki z gospodarstwa ekologicznego Cud Malina. Państwo Cieśliccy uprawiają porzeczki ekologicznie, bez sztucznych nawozów i pestycydów. Uprawa porzeczek jest w trakcie nadawania certyfikatu ekologicznego.

Czosnek 1 szt.

3,15 

Nieduża główka czosnku.

Liść laurowy w doniczce

6,00 

Póki co jest mały, niedawno zasadzony, ale urośnie i jest parapetową rośliną wieloletnią.

Lubczyk suszony EKO 15 g

6,54 

Liść lubczyku świetnie podkreśla smak zupy. Liście ususzone w domowych warunkach przez mamę Pani Joanny. Zioła pochodzą z ich własnego przydomowego ogródka należącego do certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego.

Maliny EKO porcja ok. 500 g

14,81 

Maliny pochodzą z ekologicznej plantacji Państwa Cieślickich. To jedna z niewielu w Polsce plantacja malin owocujących wczesnym latem, uprawianych zupełnie bez pestycydów i nawozów sztucznych. Dzięki ekologicznej uprawie, owoce są zdrowe, soczyste i aromatyczne.

Marchewka EKO pęczek

6,77 

Pęczek ekologicznej, młodej marchewki (3-4 małe marchewki z nacią)

Podgrzybek suszony exclusive 100 g

37,26 

Duże opakowanie starannie, ręcznie wyselekcjonowanych i pokrojonych kapeluszy podgrzybków brunatnych, bez korzeni. Podgrzybki zostały zebrane w roku 2017 w czystych ekologicznie terenach Puszczy Noteckiej i Borów Tucholskich. Suszone podgrzybki idealnie odnajdują się w kotletach, risotto czy w sosach grzybowych do polędwiczki wieprzowej  lub placków ziemniaczanych.

Skład: suszone kapelusze podgrzybka brunatnego 100%.

 

Podgrzybek suszony exclusive 50 g

21,87 

Opakowanie 50 g suszonych podgrzybków brunatnych od Pana Krzysztofa. Klasa premium oznacza, że otrzymasz ręcznie wyselekcjonowane i pokrojone kapelusze podgrzybków, bez korzeni. Podgrzybki zostały zebrane w roku 2017. Suszone grzyby szczególnie polecane są do kapusty wigilijnej, pierogów, bigosu, zupy grzybowej, a także świetnie się odnajdą w uszkach.

Skład: suszone kapelusze podgrzybka brunatnego 100%.

 

Poziomki porcja ok. 180 g

16,55 

Poziomki są głównie odmiany Rugia – czyli duże, o podłużnym kształcie. Owoce są bardzo delikatne, polecane do jedzenia na miejscu prosto z krzaczka 🙂 Oficjalnie nie nadają się do transportu, ani przechowywania. Ale przetestowaliśmy delikatny transport i spróbujemy Ci przywieźć – prosimy tylko zjeść od razu, a jeśli koniecznie chcesz zostawić na kolejny dzień to koniecznie włóż do lodówki. I wybacz nam jeśli znajdziesz kilka zgniecionych 🙂

Rzodkiewka EKO pęczek

5,50 

Ekologiczna rzodkiewka – do naszego twarogu, do przegryzienia lub do kanapek.

Susz liści melisy EKO 15 g

7,14 

Świetny składnik ziołowych napojów na zimowe wieczory. Zioła pochodzą z przydomowego ogródka należącego do certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego.

Susz ziół mieszanych EKO 15 g

7,38 

Suszone zioła: oregano, bazylia, szałwia, mięta, cząber, majeranek, tymianek, estragon i rozmaryn – mieszanka zapachów i smaków z przydomowego ekologicznego ogródka Państwa Niewiatowskich.