Nabiał i jaja

W Pora na Pola znajdziecie szeroki wybór produktów mlecznych od niedużych, polskich producentów. W naszej ofercie mamy nabiał i jaja zarówno wiejskie jak ekologiczne. Sery będące doskonałym źródłem białka i składników mineralnych wytwarzane są w gospodarstwach na terenie całego kraju. Jajka pochodzą od wolnowybiegowych kur, nioski i zwierzęta mleczne karmione są w sposób naturalny. Mleko, śmietana, kefir i twarogi smakują jak za dawnych lat. Nasi dostawcy stawiają na hodowlę tradycyjną w najlepszym ujęciu.

 • Mleko

  Niestety nie mamy w ofercie mleka czekoladowego, ponieważ nie dają go nawet brązowe krowy... W Pora na Pola znajdziecie tylko naturalne produkty: swojskie mleko kozie i krowie oraz wyroby z mleka, czyli wiejskie jogurty, śmietanę i masło. Wytwarzane tradycyjnymi metodami w gospodarstwie rolnym Państwa Michalak, przygotowane specjalnie na Wasze zamówienie, zawsze świeże i przepyszne.
 • Sery

  Ser to szczęście! Nie bez powodu hormonem szczęścia jest właśnie (ser)otonina... Ale sery to również niezapomniane doznania smakowe, które czekają na odkrycie w każdym nowym produkcie... Ok, trochę się rozmarzyliśmy. To dlatego, że w Pora na Pola mamy tak znakomity wybór przepysznych, ekologicznych serów, że nie wiemy, w co zęby włożyć.
 • Jaja

  Kto nie lubi w niedzielny poranek zjeść smacznej jajecznicy niech pierwszy rzuci jajk… kamieniem! Nic dziwnego, jaja dostarczają nam bardzo dużo substancji odżywczych oraz niezbędnych aminokwasów. Tak się składa, że posiadamy w swojej ofercie jaja od najszczęśliwszych kur - chodzą własnymi ścieżkami skubiąc legalną, zieloną trawkę. Nie od dziś wiadomo, że szczęśliwe kury znoszą najsmaczniejsze jajka - to nie są jaja.
 • Masła

 • Śmietany

 • Jogurty

 • Wyroby z mleka