Warszawa i okolice: 

Dostawa możliwa z dnia na dzień! Zamów do godziny 15:00, a zakupy otrzymasz już następnego dnia!

Dostawy realizujemy w wybranym przez Ciebie dniu i przedziale czasowym od wtorku do piątku w godzinach 14:00 - 18:00 lub 18:00 - 22:00. 

Oferujemy szybki i bezpośredni transport w kontrolowanej temperaturze. Dostawa pod Twoje drzwi w kilka godzin od spakowania w naszym magazynie chłodniczym w Warszawie.


Łódź i okolice: 

Dostawa możliwa z dnia na dzień! Zamów do godziny 15:00, a zakupy otrzymasz już następnego dnia!

Dostawy realizujemy od wtorku do piątku w godzinach 18:00 - 20:00. 

Oferujemy szybki i bezpośredni transport w kontrolowanej temperaturze. Dostawa pod Twoje drzwi w kilka godzin od spakowania w naszym magazynie chłodniczym w Łodzi.


Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław: 

Zamów do godziny 15:00, a zakupy otrzymasz już pojutrze!

Dostawy realizujemy od środy do piątku w godzinach 18:00 - 23:00. 

Oferujemy szybki i bezpośredni transport w kontrolowanej temperaturze. Dostawa pod Twoje drzwi w kilka godzin od spakowania w naszym magazynie chłodniczym w Łodzi.


Reszta Polski:

Zamów do poniedziałku do godziny 15:00, zakupy otrzymasz już w środę, a jeśli zamówisz do wtorku do godziny 15:00 zakupy otrzymasz w czwartek!

Wysyłki realizujemy kurierem InPost, paczki nadajemy we wtorki i środy. Docierają najczęściej odpowiednio w środy i w czwartki w godzinach pracy lokalnego kuriera.

Ze względu na specyfikę produktów ważne jest, żeby odebrać paczkę w pierwszym dniu doręczenia. 


Uwaga! Ze względu na dodatkowe zabezpieczenie termiczne lub mechaniczne paczki, do zamówień realizowanych poprzez kuriera InPost doliczana jest opłata logistyczna w wysokości 14,99 zł.


Darmowa dostawa:

Koszt wysyłki zamówienia to 19 zł, dostawa jest darmowa dla zamówień o wartości minimum 279 zł.


Bardzo ważna jest Twoja obecność w podanych godzinach. Nie mamy możliwości, aby bardziej zawęzić okno dostaw lub w przypadku nieudanego doręczenia przyjechać jeszcze raz. Na Twoje wcześniejsze życzenie możemy paczkę zostawić na recepcji, u sąsiada lub nawet pod drzwiami.