W Pora na Pola pomagamy podejmować dobre decyzje, co do jakościowego i uczciwego jedzenia, dzięki naszej wiedzy i eksperckiej selekcji.


Łączymy małych dostawców z głodnym jakości i naturalnego smaku klientem. Jesteśmy mostem pomiędzy rolnikami, rzemieślnikami, ludźmi z pasją i miłością do tego, co robią, a... Tobą! Z pola wprost pod Twoje drzwi.


Odkryj bogactwo naszego targu

Jak działamy?

Co nas wyróżnia?

Selekcja

Wybieramy dostawców prawdziwego jedzenia. Zawsze bierzemy pod lupę smak, skład i okoliczności w jakich powstał lub został zebrany dany produkt. Każdy z nich przechodzi przez wewnętrzną selekcję, wywiad z dostawcą i testy, tak abyś mógł nam w pełni zaufać!

Wygoda

Dzięki unikalnemu procesowi logistycznemu dostarczamy produkty bezpośrednio z zachowaniem ciągu chłodniczego. Oferujemy unikalne produkty najwyższej jakości prosto od lokalnych producentów.

Autentyczność

Za naszymi produktami zawsze stoją ludzie! Prawdziwi, pełni pasji i miłości do tego, co robią. Historie dostawców inspirują nas do działania i dzielenia się ich plonami z Tobą! Nie ściemniamy, jesteśmy autentyczni, a nasze jedzenie to odzwierciedla.

Odpowiedzialność

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Czujemy się odpowiedzialni za rozwój i wsparcie małych dostawców i rolników, za kultywowanie naturalnych upraw i metod produkcji, za Twoje zdrowie i dostarczenie Ci jakościowej żywności oraz za kondycję naszej planety.

Społeczne finansowanie

Mnóstwo ludzi tworzy Pora na Pola i chce być częścią tej inicjatywy! Naszymi akcjonariuszami są dostawcy, rolnicy, mali producenci, nasi klienci, pracownicy spółki oraz ponad 1500 prywatnych osób. Wierzymy w ideę biznesu finansowanego przez ludzi dla ludzi, a Ty?

Uczciwość

Uczciwość to fundament, na którym stoi nasz targ. Kierujemy się nią przy każdej codziennej decyzji. Jesteśmy uczciwi wobec klientów, wobec rolników i małych producentów, wobec społeczeństwa, wobec akcjonariuszy i wobec planety.

GWARANTUJE


W 100% bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Zależy nam, żebyś był w pełni usatysfakcjonowany jakością produktów, które u nas kupujesz. Jeśli zdarzy się, że zakupiony jogurt ma złą datę ważności, sałata przyjechała zwiędnięta lub w paczce brakuje jakiegoś produktu - daj nam o tym znać!


Opisz swój problem i wraz ze zdjęciem wyślij na [email protected], a zwrócimy Ci pieniądze.


Każdego dnia staramy się być coraz lepsi, a Twój głos to dla nas szansa na rozwój!

Nasza Historia

"Cześć! Nazywam się Adrian Piwko i jestem założycielem internetowego targu naturalnego jedzenia Pora na Pola!


Kilka lat temu zmieniłem nawyki żywieniowe. Nie pamiętam już, która sytuacja przelała czarę goryczy, ale wiem, że miałem ogromną chęć pogłębienia wiedzy o tym, co jem. Chciałem znać od kuchni miejsce, w którym żywność powstała, dowiedzieć się historii osoby, która tę żywność wytworzyła. Chciałem mieć wybór i móc wybierać świadomie.


I tak warzywa zacząłem kupować z jednego źródła, wędliny z innego, miód odbierałem z Mazur, a po jajka jeździłem specjalnie co niedzielę kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy. Uwielbiałem to robić, jednak szybko zdałem sobie sprawę, że stawało się to absorbujące i skomplikowane. Zauważyłem, że jest to realny problem wielu osób, które nie mają czasu szukać i kupować produktów wysokiej jakości z różnych źródeł, nie mają czasu jeździć na ekologiczne bazary, a bardzo chcą dawać swojej rodzinie to, co najlepsze.

Podczas jednej z podróży po jajka postanowiłem zorganizować przestrzeń, w której będzie można zamawiać najwyższej jakości wyroby od zaufanych rolników oraz producentów z dostawą do domu – serwis dla osób ceniących smak, zdrowie oraz swój czas. Chciałem, żeby w jednym miejscu spotkali się mali rolnicy, rzemieślniczy dostawcy i ludzie tacy, jak ja i Ty - pasjonaci naturalnego smaku i poszukiwacze najlepszej jakości.


Przygotowania zajęły pół roku – najważniejsze były spotkania z dostawcami, wizyty w gospodarstwach i wytwórniach, weryfikacje składów i sposobu wytwarzania, degustacje dużej liczby wyrobów po to, aby wybrać te najlepsze. Poznałem niesamowitych ludzi, usłyszałem cudowne historie stojące za ich pasją. Bardzo chciałem ich wesprzeć i pokazać ich doskonałe produkty światu.


Teraz pora na Ciebie! Od Twoich wyborów zależy dalszy kierunek rozwoju targu. Twoje zamówienia i opinie będą determinować ofertę oraz rozwój Pora na Pola. Bo istnienie targu ma sens tylko wtedy, gdy będziesz z niego zadowolony.


Rozgość się u nas i sprawdź, co dla Ciebie przygotowałem!"