Alt Odkryj Program “Świadomy Pracownik” Zadbaj o swoich pracowników i spraw im radość oferując wyjątkowe benefity wprost od natury! Dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 modele współpracy:

vector_stroke.svg
vector_stroke_mobile.svg
01.

Program ,,Świadomy Pracownik”

czyli wyjątkowy pakiet świadczeń dla Twoich pracowników

vector_stroke.svg
vector_stroke_mobile.svg
,,Świadomy Pracownik” to unikatowy na skalę Polski, 12-miesięczny Program, w ramach którego otrzymujesz kartę „Pora na Pola” dla pracowników oraz szereg bezpłatnych benefitów na łączną kwotę od 8 180 do nawet 59 780 zł! Wybierając zakres korzyści dla swojej firmy, masz do wyboru aż 3 warianty. Co ważne, cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas, a pomożemy Ci zbudować pakiet najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

W ramach programu dostępne są:

photo-1.png

Dzięki Programowi ,,Świadomy Pracownik” sprawisz radość swoim pracownikom

02.

Vouchery „Pora na Pola”

dzięki którym każdy skompletuje swoje wymarzone zamówienie

vector_stroke.svg
vector_stroke_mobile.svg
Voucher „Pora na Pola” z dedykowanym kodem uprawnia do zakupów na naszym targu do kwoty, którą wspólnie ustalimy. Możesz go podarować swoim pracownikom z okazji urodzin, świąt, ale też jako nagrodę za osiągane wyniki czy zaangażowanie. Takie zamówienie możesz też spersonalizować – pamiętaj, że jesteśmy otwarci na Twoje sugestie!
photo-2.png

Dzięki voucherom każdy może wybrać na naszym e-targu swoje ulubione smaki

03.

Zestawy Prezentowe

Wyjątkowe produkty, które świetnie sprawdzą się jako prezent na każdą okoliczność.

vector_stroke.svg
vector_stroke_mobile.svg
Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla pracowników, ale jednocześnie nie chcesz na niego wydać fortuny?Specjalnie dla Was stworzyliśmy wyjątkowe zestawy, w bardzo przystępnej cenie, które zaskoczą pracowników jakością smaku oraz niebagatelnym wyglądem. Twój zespół na pewno doceni jego smak i zapamięta go na długo.
photo-3.png

Dedykowane zestawy to doskonały prezent, bez względu na okoliczności

Nasze referencje

vector_stroke.svg
vector_stroke_mobile.svg
kino-polska.png

"Z przyjemnością polecamy współpracę z firmą PORA NA POLA, internetowym targiem zdrowego jedzenia.
Kino Polska TV SA uwielbia wręczać prezenty, które sprawiają radość. Dzięki voucherowi online do sklepu PORA NA POLA nasi klienci i partnerzy biznesowi mogli zamówić naturalne produkty spożywcze i wzbogacić swój świąteczny stół.
Firma PORA NA POLA dołożyła ogrom serca i starań, aby wszystkie zamówienia dotarły na czas, a produkty były świeże i najwyższej jakości.
Współpraca przebiegła sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie. Zachęcamy wszystkich, aby weszli do świata zdrowego jedzenia, wspólnego gotowania i niezapomnianych smaków z dzieciństwa razem z firmą PORA NA POLA."

Alt Współpracuj z nami Jesteś zainteresowany współpracą, a może masz dodatkowe pytania? Nie wahaj się i już dziś
napisz do nas na adres [email protected] lub użyj formularza kontaktowego.
Przejdź do formularza kontaktowego

banner1.png

Wspomożemy Twój employer branding!

vector_stroke.svg
vector_stroke_mobile.svg

Pora na Pola to nie tylko wyjątkowy targ naturalnego jedzenia, ale jednocześnie Partner, który pomoże Ci zadbać o Twoich pracowników w sposób, którego do tej pory nie znałeś. Obojętnie, czy szukasz dla nich ciekawych benefitów, prezentów okolicznościowych czy może planujesz stworzyć dla nich cały program employer brandingowy.

Stawiając na współpracę z Pora na Pola zyskujesz:

vector_stroke.svg
vector_stroke_mobile.svg