Szkoła Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju
· ·
Szkoła Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju

Pora na Pola powstało z pasji do prawdziwego jedzenia i chęci dzielenia się nim z innymi. Od początku czułem, że pomysł ma niesamowity potencjał. Jednak wiedziałem też, jak wiele pracy i doświadczenia biznesowego będzie potrzebne, aby zrealizować moje – teraz już nasze – plany. Z tego powodu od samego początku stawiałem nie tylko na sukcesywny rozwój targu, ale też nieustanną edukację. Jednym z ważniejszych jej etapów było uczestnictwo w Szkole Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju.

Szkoła Pionierów PFR to program dla młodych innowatorów, który pozwala na naukę i dzielenie się doświadczeniem oraz doskonalenie kompetencji biznesowych. Do udziału w szkoleniu wybrani zostali ludzie zdolni do tworzenia technologii oraz projektów konkurencyjnych na rynku międzynarodowym, którzy na dwóch etapach eliminacji przedstawili swój nowatorski pomysł i wykazali się umiejętnością kreatywnego myślenia. W tak zaszczytnym gronie, przez cały wrzesień, uczestniczyłem w intensywnych warsztatach w ramach Szkoły Pionierów – najpierw przez trzy tygodnie w Warszawie, a następnie przez tydzień w Berlinie.

Partnerem strategicznym programu jest Allegro. Szkolenia, prowadzone m.in. przez specjalistów pracujących dla tej właśnie marki, a także przez menadżerów i przedsiębiorców z Polski i Niemiec, pozwoliły mi uporządkować myślenie o prowadzeniu biznesu. Dowiedziałem się, jak skuteczniej skupić się na misji Pora na Pola, którą jest ułatwienie dostępu do zdrowej żywności od zaufanych rolników i sprawdzonych producentów, oraz nauczyłem lepiej definiować problemy oraz kierunki rozwoju naszego targu. Więcej szczegółów o działaniu Szkoły Pionierów PFR można znaleźć na stronie startup.pfr.pl.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać komentarze