Pora na rzemieślniczy alkohol!

Image

Pora na Pola robi kolejny krok milowy w rozwoju!

Niedługo rozpoczniemy fazę wdrożeniową projektu, nad którym pracowaliśmy w tym roku - powstanie nowa oferta wyselekcjonowanych napojów alkoholowych. Nowopowstała spółka będzie zależna od już istniejącej, akcjonariusze Pora na Pola S.A. będą czerpać korzyści również z nowego projektu - Pole i Alkohole sp. z o.o.

Formalnie Pora na Pola S.A, będzie “spółką matką” dla Pole i Alkohole sp. z o.o, której Prezesem został Artur Piwko, pozwoli to na pełną kontrolę i automatyczny udział akcjonariuszy w nowym projekcie.

Skąd pomysł na alkohol?

Alkohol będzie idealnym poszerzeniem oferty internetowego targu naturalnego jedzenia, na którym już niedługo, będzie się można zaopatrzyć także w ekologiczne wina z polskich winnic, rzemieślnicze piwa z małych browarów, czy lokalnie destylowane wódki.

“Jedzenie najwyższej jakości może iść w parze z degustacyjnymi porcjami dobrego alkoholu. 

Wielokrotnie jeżdżąc po Polsce i odwiedzając lokalnych producentów żywności, trafiałem na niszowych producentów alkoholu, którzy wkładali w swoją pracę mnóstwo serca i uzyskiwali produkt najlepszej jakości, doskonale komponujący się z naszą ofertą.

Kraftowy alkohol, podobnie jak rzemieślnicza żywność, przeżywa obecnie w Polsce renesans. Polacy coraz częściej sięgają po alkohol lepszy, droższy i spożywają go w celach degustacyjnych. Lubimy biesiadować komponując deski serów z winami oraz grillować wymieniając opinie o kraftowych piwach. Chcemy więc ułatwić dostęp do najwyższej jakości produktów z obu tych kategorii w jednym miejscu.”

Adrian Piwko, Prezes Pora na Pola S.A.

Rzemieślniczy alkohol w Pora na Pola

Chcemy przenieść całą dotychczasową filozofię i wartości, według których prowadziliśmy Pora na Pola i odtworzyć ją w ramach nowego, alkoholowego projektu. Przyświecać nam będzie lokalność, naturalność i chęć połączenia małych, wyselekcjonowanych dostawców z klientem, zapewniając mu przy tym jak najłatwiejszy i najszybszy proces zakupowy.

Niszowy i rzemieślniczy alkohol - już wkrótce dostępny na internetowym targu poranapola.pl!

Image
Image
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać komentarze