Wyniki finansowe za 2020 rok

· ·
Wyniki finansowe za 2020 rok
Drodzy Akcjonariusze!
Przekazuję na Wasze ręce podsumowanie roku 2020, w formie Sprawozdania Finansowego oraz Sprawozdania Zarządu. Dołączam do tego Sprawozdanie niezależnego biegłego rewidenta z badania. Pliki te są do ściągnięcia na końcu wpisu.
 
Z przyjemnością pragnę stwierdzić, że drugi rok istnienia naszej spółki okazał się skokiem dla jej rozwoju, a przełomowym miesiącem był marzec 2020 roku. Rok rozpoczęliśmy przygotowaniami do emisji akcji serii C w modelu crowdfundingowym. Zapisy na akcje przyjmowaliśmy w okresie 18.03.2020 r. – 18.06.2020 r. i zakończyły się pełnym sukcesem, czyli objęciem wszystkich oferowanych 25073 akcji po cenie zapisu 35,90 zł na akcję. Emisji towarzyszyła kampania zasięgowa wspomagająca budowę naszego wizerunku na wczesnym etapie.
 
W marcu 2020 okazało się, że zakupy żywności z dostawą do domu to główna potrzeba w czasach narodowej kwarantanny. Był to dla nas bodziec do intensywnego wzrostu, przetestowania się w warunkach zwiększonej liczby zamówień, udoskonalenia procesów logistycznych.
 
Również w marcu 2020 otrzymaliśmy dofinansowanie w ramach grantu unijnego do projektu technologicznego na kwotę niemal pół miliona złotych. W ramach prac badawczo-rozwojowych powstać ma algorytm predykcji koszyka wbudowany w usługę subskrypcyjną. Klient będzie mógł zapisać się na otrzymywanie paczki z wybranymi typami produktów we wskazanej przez siebie częstotliwości, jednorazowo przejść proces płatności i realnie uprościć dalszy proces zakupowy w kolejnych tygodniach do minimum. W połączeniu z mechanizmem predykcji (przewidywania potrzeb zakupowych) będziemy w stanie w wygodny i cykliczny sposób oferować klientowi zakup produktów spożywczych, których potrzebuje.
 
Zdaję sobie sprawę z trudu zadania, jakiego się podjęliśmy i czuję odpowiedzialność nie tylko za finansowy sukces firmy w przyszłości, ale także czuję odpowiedzialność społeczną biznesu. Budujemy spółkę w oparciu o idee społeczne - działalność firmy jest prowadzona uwzględniając bezpośrednie wsparcie małych producentów, wzmacnianie polskiej gospodarki na poziomie lokalnej społeczności, patriotyzm ekonomiczny, ekologię, dostęp do dobrej jakości żywności i budowanie pozytywnych relacji na linii producent-klient.
 
Jesteśmy na wczesnym etapie naszego rozwoju. Rok 2020 był drugim rokiem naszej spółki na drodze do zrewolucjonizowania modelu dystrybucji żywności w naszym kraju.
 
Z treścią dokumentów Spółki podsumowujących wyniki roku 2020 można zapoznać się klikając w poniższe linki:
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać komentarze