Wyświetlanie wszystkich 22 wyników

Sok pomidorowy

4,50 300 ml

Pomidorowy zawrót głowy – naturalny sok z pomidorów wspomaga funkcjonowanie mózgu i jest stosowany w pielęgnacji… skóry i włosów. Tłoczony w miejscowości Kałęczew sok to wyjątkowy wyrób Wiatrowego Sadu. Smaczny, treściwy sok pomidorowy może z powodzeniem zastąpić lekki posiłek.

Sok super zielony, superman

23,51 330 ml

Dodaje sił i energii, poprawia kondycję, wspiera proces oczyszczania, podnosi poziom żelaza i wapnia we krwi, wzmacnia naczynia krwionośne. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok tajemniczy ogród, czerwony jak burak

23,51 330 ml

Łagodzi ból gardła, poprawia witalność, doskonale oczyszcza jelita, wątrobę i układ trawienny, przyśpiesza przemianę materii, wzmacnia serce i układ krwionośny. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok super zielony, chudy seler

23,51 330 ml

Usuwa toksyny z organizmu, silny antyutleniacz, reguluje system nerwowy, osłabia łaknienie słodyczy, działa antydepresyjnie. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok tajemniczy ogród, pikanteria

23,53 330 ml

Wywołuje uczucie sytości, usprawnia pracę nerek, działa przeciwskurczowo i przeciwzakrzepowo, wskazany dla kobiet w ciąży. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok jabłko-jarmuż EKO

48,51 3 l

Ekologiczny sok jabłkowy z dodatkiem świeżo tłoczonego jarmużu. Łączy w sobie słodycz jabłek z pochodzącą z jarmużu, delikatną nutą pikantności i goryczki. Doskonale skomponowany sok, idealny dla miłośników smaków słodkich, lecz wyważonych.

Sok tłoczony jabłkowy z burakiem

4,50 300 ml

Sok o specyficznym, wyraźnym smaku buraka. Połączenie soku jabłkowego i soku z buraka ma bardzo korzystny odkwaszający wpływ na organizm, burak ma świetny wpływ na naszą krew, oczyszczając ją, poprawiając krążenie, jest wskazany przy anemii oraz w czasie ciąży.

Sok jabłkowy z dynią

4,50 300 ml

Smak pysznych jabłek, przełamany łagodną słodyczą dyni, czyni z soku tłoczonego w Wiatrowym Sadzie prawdziwy rarytas. Solidna porcja witamin pochodząca z naturalnych składników nie ułatwia sprawy – kto raz spróbuje, ten co chwilę, z wielką przyjemnością, wracać będzie do tego napoju.

Sok super zielony, bumerang

23,51 330 ml

Szybko dodaje sił, obniża poziom cholesterolu, chroni układ krążenia, wspomaga układ nerwowy, ułatwia zasypianie. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok pomidorowy łagodny

9,70 750 ml

Sok pomidorowy z gospodarstwa Państwa Waleriańczyk powstaje naturalnie, z warzyw zapylanych przez żyjące wśród krzewów trzmiele. W gęstym, treściwym soku znajdziemy miąższ i gdzieniegdzie pestki. Znakomity jako alternatywa passaty i na zupę pomidorową, np. z aromatycznym oregano.

Sok tajemniczy ogród, ostra marchewa

23,51 330 ml

Działa przeciwzapalnie, zwalcza wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty, dostarcza dużej ilości kwasu jabłkowego, wspomaga odchudzanie i oczyszczanie. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok super zielony, zielony ma garniturek

23,07 330 ml

Wskazany w walce z anemią, usuwa toksyny, pomaga leczyć stawy i nadciśnienie, ułatwia odchudzanie, wspomaga nawadnianie organizmu. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok super zielony, superlala

23,07 330 ml

Doskonale nawilża, oczyszcza, dodaje blasku, dba o piękną skórę, włosy i paznokcie, zmniejsza zakwaszenie organizmu, reguluje metabolizm, działa odchudzajaco i odmładzająco. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok klasyczny, mr chewka

20,16 330 ml

Świetny partner w procesie detoksykacji, zmniejsza uczucie zmęczenia, działa zbawiennie na układ trawienny oraz poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok tajemniczy ogród, a to feler

23,07 330 ml

Zwiększa wytrzymałość podczas treningu, pobudza przepływ tlenu do mięśni, wzmaga regenerację. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Sok pomidorowy pikantny

9,70 750 ml

Ostrzejsza wersja soku pomidorowego z rodzinnego gospodarstwa, od trzech pokoleń prowadzonego nieopodal Kalisza. Smak gęstego, naturalnego soku przecierowego wzmocniony został pieprzem i solą, dzięki czemu jest intensywny i pikantny. Najlepszy do dań kuchni meksykańskiej i orientalnej.

Sok z czosnku niedźwiedziego EKO

13,97 250 ml

Gdyby niedźwiedzie używały sztućców, piłyby go łyżkami! Sok z czosnku niedźwiedziego od podlaskich Darów Natury to doskonały antyoksydant, który dodatkowo poprawia trawienie oraz pracę serca. Można stosować go jako suplement (zalecana porcja to 2 łyżki dziennie) lub poeksperymentować, dodając do sałatek.