Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Jogurt kozi

8,47 200 ml

Pyszna porcja zdrowia – naturalny, ręcznie wyrabiany kozi jogurt jest polecany alergikom i lekkostrawny. Zaskakująco dobrze komponuje się z truskawkami – razem tworzą pełnowartościowy, smaczny deser. Jogurt kozi może być również składnikiem muffinów lub racuchów.

Jogurt krowi bardzo naturalny

7,06 220 ml

Gęsty, aksamitny, wytworzony przy użyciu jogurtowych bakterii probiotycznych. Pozytywnie wpłynie na dobre bakterie, szczególnie polecany po antybiotykoterapii. Jest świetną bazą do deserów, przekąsek, uwielbia połączenie z granolą domowej roboty, dobrej jakości miodem. Sprawdzi się również jako baza sosu, np. miętowego czy tzatziki.

Zamów do poniedziałku do 7:00

Jogurt krowi naturalny z musem jagodowym

11,47 330 ml

Smak lata zamknięty w słoiku. Mus jagodowy z dodatkiem cukru zagęszczony jest jedynie odrobiną mąki ziemniaczanej. Zdrowo i naturalnie! Drugie śniadanie w słoiku, nic mu więcej nie trzeba.

„Jogurt przyjemnie kwasowy, a leśne jagody zawsze są super. Pyszna przekąska do pracy”. ~ Antoni

Jogurt owczy bardzo naturalny

12,35 220 ml

Przepyszny jogurt wykonany z 100% owczego mleka. W Śródborskiej Manufakturze Serów owce mają jak w raju. Każda ma imię i jest hołubiona przez Gospodarzy, w sezonie zwierzaki są wybiegane, szaleją do woli po okolicznych łąkach. Ma to bezpośrednie przełożenie na smak powstającego mleka.

Jogurt owczy bardzo naturalny z owocami leśnymi

14,11 220 ml

Przepyszny jogurt wykonany z 100% owczego mleka z dodatkiem owoców leśnych. W Śródborskiej Manufakturze Serów owce mają jak w raju. Każda ma imię i jest hołubiona przez Gospodarzy, w sezonie zwierzaki są wybiegane, szaleją do woli po okolicznych łąkach. Ma to bezpośrednie przełożenie na smak powstającego mleka.