Ogródek Dziadunia

Ogródek Dziadunia

Ogródek Dziadunia to rodzinna firma, która jest zlokalizowana w Wąsoszu Dolnym nad Wartą. Nowoczesne podejście Pani Katarzyny i jej męża Piotra uzupełniają się z tradycją i doświadczeniem prezentowanym przez jej tatę, czyli Dziadunia. W efekcie ich wyroby przyciągają czystym składem i świetnym smakiem oraz tradycyjnymi recepturami zamkniętymi w nowoczesnych formach. Szczególnie dumni są ze swoich syropów oraz Rarytasów Dziadunia. Poszczególne wyroby zdobyły wiele nagród „Doceń Polskie” oraz certyfikatów od Polskiej Izby Produktu Regionalnego. Od siebie mogę dodać, że robią świetne przetwory i dodatki (ketchupy).

Ogródek Dziadunia - Produkty

Zachęcamy do wyboru najwyższej jakości przetworów z owoców i warzyw jak: ketchup domowy, przecier pomidorowy, koncentrat pomidorowy, syropy malinowe czy truskawkowe, powidła ze śliwek, konfitury. Wszystko z naturalnych składników bez dodatku ulepszaczy. Prosty, którki skład dostępnych przetworów od dostawcy Ogródek Dziadunia to gwarancja rewelacyjnego smaku jak dawniej. Smak, który pamiętają nasi rodzice i dziadkowe.

Alt Naturalnie, bezpośrednio od rolników i małych manufaktur Bez ich pasji nie byłoby naszego TARGU. Poznajcie kilku z nich. Od pierwszych 5 dostawców w 2017 roku nasza współpraca rozwinęła się dziś do ponad 90 rolników, ogrodników, hodowców czy rzemieślników i z tygodnia na tydzień rośnie!
Dzięki nim na Wasze stoły trafia to, co najlepsze, a dzięki Wam mają poczucie, że ich ciężka praca ma sens.