Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Vinegret ziołowy

26,28 250 ml

Vinegret ziołowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat. Może być wykorzystywany do sałatek tradycyjnych zawierających pomidory, ogórki, kukurydzę, cebulę. Uniwersalny i naturalny skład vinegretu pasuje do większości potraw.

Vinegret

26,28 250 ml

Vinegret – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat. Może być wykorzystywany do sałatek tradycyjnych zawierających pomidory, ogórki, kukurydzę, cebulę. Uniwersalny i naturalny skład vinegretu pasuje do większości potraw.

Dressing cytrynowy

26,28 250 ml

Dressing cytrynowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat.Dobór składników zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji. Może być wykorzystywany do sałatek, ryb, owoców morza, jako sos do potraw na zimno oraz marynata.

Dressing malinowy

26,28 250 ml

Dressing malinowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat.Dobór składników zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji. Może być wykorzystywany do sałatek, ryb, owoców morza, jako sos do potraw na zimno oraz marynata.

Dressing orzechowy

26,28 250 ml

Dressing orzechowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat. Może być wykorzystywany do sałatek, mięs, dziczyzny – jako sos do potraw na zimno, ciepło oraz jako marynata.

Vinegret mango-chilli

26,28 250 ml

Vinegret mango-chilli – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiemnaszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym.

Vinegret mango

26,28 250 ml

Vinegret mango – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym.

Sos Rum & Coke

25,20 240 g

Rum & Coke cięższy sos do czerwonego mięsa. Aromatyczny i dobrze zbalansowany smakowo.

Sos kabul – orientalny sos pomidorowy

17,91 350 g

Kabul, czyli sos pomidorowy, który swój orientalny smak zawdzięcza wyselekcjonowanej kompozycji przypraw oraz powidłom śliwkowym. Sos powstający w Podkowie Leśnej sprawdzi się jako alternatywa dla ketchupu. Może również stanowić dodatek do potraw kuchni indyjskiej i sałatek lub być składnikiem marynaty do mięsa.

Dressing chia

26,28 250 ml

Dressing chia – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu i nasion chia jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat.Dressing chia może być również wykorzystywany w sałatkach z dodatkiem warzyw i mięsa. Dobór składników zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji.Może być dodawany do sałatek, mięs, jako sos do potraw na zimno oraz marynata.

Syrop ziołowy Lubczyk

17,34 230 g

Syrop z lubczyku, smakowicie doprawiony solą himalajską, octem jabłkowym i czosnkiem jest naturalną, można rzec pierwotną, wersją popularnego maggi – nie zawiera konserwantów ani sztucznych wzmacniaczy smaku. Niezastąpiona w kuchni, płynna przyprawa do zup, sosów oraz sałatek.

Sos Coffee & Smoke

25,20 240 g

Coffee & Smoke lekko podwędzany dębową beczką po Whiskey, kawowy, dosyć ciężki i czekoladowo-dymny bardzo złożony smak dla prawdziwych wielbicieli ciekawych dodatków do mięsa.

Niedostępny
Zobacz więcej

Sos paprykowo-pomidorowy – Ognisty Duet

8,77 220 g

Sos paprykowo – pomidorowy z płatkami chili – propozycja dla osób lubiących ostrzejsze smaki. Jeśli unikasz cukru to się świetnie składa, bo tu go nie ma – sos słodzony jest miodem i octem jabłkowym. Odpowiedni jako sos do ciepłych dań, do bigosu, gołąbków czy leczo, ale również do kanapek – jak ketchup.

Niedostępny
Zobacz więcej

Dressing sezamowy

26,28 250 ml

Dressing sezamowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat.Dressing sezamowy może być również wykorzystywany w sałatkach makaronowych z dodatkiem warzyw i mięsa/groszek zielony, fasolka, kukurydza, soja, soczewica, gotowany kurczak, orzechy. Dobór składników zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji.Może być wykorzystywany do sałatek, mięs, jako sos do potraw na zimno oraz marynata.