Terminy realizacji dostaw świątecznych:

 


 


 

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Kapusta kiszona

10,92 700 g

Specjalność Gospodarstwa Rolnego Michała Sznajdera. Kapusta zebrana z własnych upraw jesienią, kiszona powoli i naturalnie, zgodnie z recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Bez konserwantów, cukru czy octu.

Awokado Hass EKO

26,63 550 g

Certyfikowany owoc Awokado najbardziej popularnej odmiany Hass, wyróżniającej się chropowatą strukturą. Zielona skóra ciemnieje, gdy owoc dojrzewa. Miąższ jest kremowy, maślany o intensywnym smaku. Awokado jest szczególnie cenione ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Grejpfrut różowy Star Ruby EKO

12,14 500 g

Różowy grejpfrut jest spontaniczną mutacją grejpfruta żółtego, jaka została odkryta w Texasie w latach 30-tych. Różowa odmiana star rugby pochodzi z lat 70-tych. Owoc jest bardzo duży, jego waga niekiedy może przekraczać pół kilograma. Miąższ ma intensywnie różowy kolor, jest soczysty, a w smaku zazwyczaj lekko gorzkawy. Ma liczne właściwości odżywcze, wspomaga „oczyszczanie” organizmu. Zbiory trwają zazwyczaj od grudnia do marca, w zależności od warunków klimatycznych w danym sezonie.

Szynka drohicka

49,32 700 g

Szynka z gospodarstwa Państwa Putkowskich, leżakująca w solance, nieodparzana, wędzona dymem olchowym. Smakuje tak, jak powinna smakować prawdziwa, wiejska szynka.

Borowik suszony exclusive

29,99 50 g

Król grzybów w wersji premium – ręczna selekcja. Pod nadzorem grzyboznawcy do opakowania zostały włożone wyłącznie pokroje kapelusze borowika szlachetnego. Idealne do zup, sosów, bigosów i pierogów. Borowiki zostały zebrane w terenach czystych ekologicznie Puszczy Noteckiej i Borów Tucholskich.

Podgrzybek suszony exclusive

24,70 50 g

Opakowanie 50 g suszonych podgrzybków brunatnych od Pana Krzysztofa. Klasa premium oznacza, że otrzymasz ręcznie wyselekcjonowane i pokrojone kapelusze podgrzybków, bez korzeni. Suszone grzyby szczególnie polecane są do kapusty wigilijnej, pierogów, bigosu, zupy grzybowej, a także świetnie się odnajdą w uszkach.

Świętuj z Pora na Pola!

Staramy się, aby oferta naszych dostawców przez cały rok robiła wrażenie i była najwyższej jakości – świeża, smaczna i dobrze prezentowała się na stole. Z okazji Świąt poprosiliśmy jednak naszych dostawców, aby przygotowali Wam produkty specjalnie na te dni. Dodatkowo wyselekcjonowaliśmy spośród oferty całorocznej te produkty, które naszym zdaniem wyjątkowo dobrze pasują do tego okresu. Możesz jednak wybierać spośród wszystkich kategorii na stronie!