Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Oliwa EKO Esencja Czosnkowa

45,36 100 ml

Esencja powstaje na bazie najlepszej oliwy extra virgin niefiltrowanej i tłoczonej 6 h po zbiorze oliwek z gaju oliwnego z EKO certyfikatem. W tej odmianie Tymek zalewa oliwą czosnek od zaprzyjaźnionego rolnika i odstawia do dojrzewania, aby mieszanka nabrała pełni smaku.

Oliwa EKO Esencja Ostra

45,36 100 ml

Esencja powstaje na bazie najlepszej oliwy extra virgin niefiltrowanej i tłoczonej 6 h po zbiorze oliwek z gaju oliwnego z EKO certyfikatem. W tej odmianie Tymek zalewa oliwą bardzo ostre papryczki Carolina Reaper i odstawia do dojrzewania, aby mieszanka nabrała pełni smaku.

Oliwa EKO Esencja Pomidorowa

45,36 100 ml

Esencja powstaje na bazie najlepszej oliwy extra virgin niefiltrowanej i tłoczonej 6 h po zbiorze oliwek z gaju oliwnego z EKO certyfikatem. W tej odmianie Tymek zalewa oliwą greckie pomidory od zaufanego rolnika suszone na słońcu i odstawia do dojrzewania, aby mieszanka nabrała pełni smaku.

Oliwa EKO Esencja Rozmarynowa

45,36 100 ml

Esencja powstaje na bazie najlepszej oliwy extra virgin niefiltrowanej i tłoczonej 6 h po zbiorze oliwek z gaju oliwnego z EKO certyfikatem. W tej odmianie Tymek zalewa oliwą rozmaryn od zaprzyjaźnionego greckiego rolnika i odstawia do dojrzewania, aby mieszanka nabrała pełni smaku. Gaj oliwny z EKO cerytyikatem (A-421390/E7), niepryskane podczas wegetacji ani zbiorów.

Oliwa EKO Esencja Śródziemnomorska

45,36 100 ml

Esencja powstaje na bazie najlepszej oliwy extra virgin niefiltrowanej i tłoczonej 6 h po zbiorze oliwek z gaju oliwnego z EKO certyfikatem. W tej odmianie Tymek zalewa oliwą najlepszą bazylię, suszone pomidory i czosnek i odstawia do dojrzewania, aby mieszanka nabrała pełni smaku.

Oliwa EKO Esencja Bazyliowa

45,36 100 ml

Esencja powstaje na bazie najlepszej oliwy extra virgin niefiltrowanej i tłoczonej 6 h po zbiorze oliwek z gaju oliwnego z EKO certyfikatem. W tej odmianie Tymek zalewa oliwą bazylię od zaprzyjaźnionego rolnika i odstawia do dojrzewania, aby mieszanka nabrała pełni smaku.

Oliwa EKO Esencja Prawdziwkowa

50,80 100 ml

Esencja powstaje na bazie najlepszej oliwy extra virgin niefiltrowanej i tłoczonej 6 h po zbiorze oliwek z gaju oliwnego z EKO certyfikatem. W tej odmianie Tymek zalewa oliwą prawdziwki i odstawia do dojrzewania, aby mieszanka nabrała pełni smaku. Gaj oliwny z EKO cerytyikatem (A-421390/E7), niepryskane podczas wegetacji ani zbiorów.

Oliwa EKO Esencja Cynamonowa

50,80 100 ml

Esencja powstaje na bazie najlepszej oliwy extra virgin niefiltrowanej i tłoczonej 6 h po zbiorze oliwek z gaju oliwnego z EKO certyfikatem. W tej odmianie Tymek zalewa oliwą cynamon i odstawia do dojrzewania, aby mieszanka nabrała pełni smaku. Gaj oliwny z EKO cerytyikatem (A-421390/E7), niepryskane podczas wegetacji ani zbiorów.

Oliwa EKO Esencja Figowa

50,80 100 ml

Esencja powstaje na bazie najlepszej oliwy extra virgin niefiltrowanej i tłoczonej 6 h po zbiorze oliwek z gaju oliwnego z EKO certyfikatem. W tej odmianie Tymek zalewa oliwą figi od zaprzyjaźnionego greckiego rolnika i odstawia do dojrzewania, aby mieszanka nabrała pełni smaku.