Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Napój orzechowy, pięć nasion

21,84 330 ml

Wpływa na tworzenie kolagenu w skórze, pomaga w zwalczaniu infekcji, zapobiega chorobom serca, wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.

Kurkumik

18,49 500 ml

Kurkumik – Niepasteryzowany, żywy, doskonale nawadniający i mineralizujący napój o przeciwzapalnym potencjale. Kurkumik skomponowany jest tak, aby każdy jego element potęgował działanie wszystkich pozostałych.

Teramleko migdałowe

18,49 500 ml

TeraMleko Migdałowe- Niepasteryzowany, surowy napój wegański na bazie wody i migdałów z upraw ekologicznych. Jest wspaniałą alternatywą dla pasteryzowanego mleka krowiego. Migdały to najszlachetniejsze z orzechów, dlatego posiadają tytuł “króla orzechów”.

Sok pomidorowy łagodny

10,58 750 ml

Sok pomidorowy z gospodarstwa Państwa Waleriańczyk powstaje naturalnie, z warzyw zapylanych przez żyjące wśród krzewów trzmiele. W gęstym, treściwym soku znajdziemy miąższ i gdzieniegdzie pestki. Znakomity jako alternatywa passaty i na zupę pomidorową, np. z aromatycznym oregano.

Sok pomidorowy pikantny

10,58 750 ml

Ostrzejsza wersja soku pomidorowego z rodzinnego gospodarstwa, od trzech pokoleń prowadzonego nieopodal Kalisza. Smak gęstego, naturalnego soku przecierowego wzmocniony został pieprzem i solą, dzięki czemu jest intensywny i pikantny. Najlepszy do dań kuchni meksykańskiej i orientalnej.

Napój orzechowy, biały

21,84 330 ml

Zawiera dużą ilość białka, poprawia kondycję i samopoczucie, równoważy pH organizmu, zapobiega niedokrwistości, pobudza wchłanianie glukozy. Świeże, niepasteryzowane soki, które zawierają w sobie wszystko co najlepsze w naturze. Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców, bez dodatku wody, cukru, barwników i konserwantów. To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3.