Wyświetlanie wszystkich 19 wyników

Pasztet Prababci Jani

15,29 ok. 400 g

Pasztet wieprzowo-drobiowy z dodatkiem jajek z własnego gospodarstwa przyrządzany jest według receptury prababci Janiny w masarni Dażynka. Zgodnie z tradycją jest pieczony w piecu chlebowym.

Skład: mięso wieprzowe, mięso drobiowe, wątroba wieprzowa, bułka pszenna, jaja, pieprz czarny/ziołowy, gałka muszkatołowa, cukier, sól.

Pasztet z indyka i kurczaka EKO (zamów do poniedziałku do 9:00)

13,02 ok. 250 g

Pasztet z indyka w foremce w całości, zapakowany próżniowo. Pieczony wyrób otrzymany z gotowanego mięsa indyka eko z dodatkiem mięsa kurczaka eko. Mięso pozbawione kości, zmielone, przyprawione, masa napełniona w foremkę aluminiową do żywności, posypana majerankiem.

Skład: mięso indyka eko 55%, mięso kurczaka eko 35%, woda, sól kamienna, pieprz eko, gałka muszkatołowa eko, majeranek eko, imbir eko.

Pasztet z indyka

20,44 400 g

Pasztet z indyka to wyborny główny składnik na chrupiącą kromkę chleba ze świeżym wiejskim masełkiem. Polecamy każdemu kto chce spróbować indyka w takim właśnie wydaniu!

Skład: udziec z indyka 80%, podgardle wieprzowe 10%, grzyby suszone koźlak, cebula, liść laurowy, ziele angielskie, sól, pieprz, gałka muszkatołowa , śmietana, jaja, bułka, bułka tarta, marchew, korzeń pietruszki.

Pasztet Palce Lizać bez bułki (zamów do poniedziałku do 19:00)

19,20 400 g

“Pasztet “”Palce lizać”” od Kowala – od niego się wszystko zaczęło . To dzięki niemu nasi klienci przekonali się, że Kowal to nie tylko świetny smak ale i wysoka jakość.”

Skład: mięso wieprzowe (80%), podroby wieprzowe i drobiowe, olej roślinny, woda, cebula, warzywa (seler), siemię lniane, śmietana 30%, przyprawy naturalne, sól.

Pasztet z kaczki

20,16 235 g

Kaczka uchodzi za najszlachetniejszy rodzaj drobiu. Domowy pasztet z pieczonej kaczki jest pracochłonny ale jego smak rekompensuje wszystko. Polecamy doskonałej jakości i o wyśmienitym smaku wyroby tradycyjne.

Skład: mięso z kaczki, cebula świeża, jabłka, czosnek świeży, majeranek, sól, olej roślinny rzepakowy, papryka słodka, pieprz czarny.

Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi (bezglutenowe) (zamów do soboty do 16:00)

23,32 200 g

Wyjątkowy pasztet z kaczki, wykonany ze składników bezglutenowych przez rodzinną manufakturę Zdrowa Micha. Przygotowywany specjalnie na zamówienie, świeży i aromatyczny. Dodatek jaj przepiórczych sprawia, że pasztet z kaczki jest wyrazisty w smaku i bardziej odżywczy – polubią go zarówno amatorzy szlachetnego drobiu, jak i miłośnicy dziczyzny.

Pasztet Palce Lizać z żurawiną bez bułki (zamów do poniedziałku do 19:00)

19,20 400 g

Nie od dziś wiadomo, że żurawina dobrze komponuje się z mięsami i wędlinami. Naszym zdaniem jej mariaż z pasztetem to interesujące połączenie. Zapraszam do spróbowania.

Skład: mięso wieprzowe (80%), podroby wieprzowe i drobiowe, żurawina, olej roślinny, woda, cebula, warzywa (seler), siemię lniane, żurawina suszona, śmietana 30%, przyprawy naturalne, sól.

Pasztet z gęsi i indyka z czarną truflą (zamów do poniedziałku do 19:00)

43,19 350 g

Podnosimy poprzeczkę. Dodatek siekanych czarnych trufli jeszcze bardziej pogłębia jego smak. Dostępny tylko w jednej gramaturze. Zapakowany w ekologiczną foremkę. To nasz topowy produkt. Polecam na Święta i imprezy okolicznościowe. Powinien zrobić wrażenie nawet na tych, którzy nie określają siebie jako miłośników pasztetu 🙂 Smacznego.

Skład: gęsina (60%), indyk (30%),podroby drobiowe, cebula, tymianek, włoszczyzna (seler), len mielony, tłuszcz gęsi, czarne trufle, przyprawy, sól, pieprz, gałka muszkatołowa, śmietana 30%, woda.

Pasztet wieprzowy

14,97 235 g

Pasztet wieprzowy na co dzień może stanowić świetną przekąskę. Ze świecą szukać pasztetu, który ma w sobie naprawdę duże ilości mięsa. Dbając o jakość oraz zdrowe dodatki, nasz produkt jest wyrobem wysokiej jakości.

Skład: mięso wieprzowe, cebula świeża, marchew, olej roślinny rzepakowy, woda, śmietana, sól, przyprawy.

Pasztet Palce Lizać ze śliwką bez bułki (zamów do poniedziałku do 19:00)

19,20 400 g

Tym razem postanowiliśmy dodać do pasztetu suszoną śliwkę, która jak wiadomo dobrze komponuje się z rozmaitymi mięsami. Poza tym żadnych niespodzianek. Stara, sprawdzona receptura, a jednocześnie nowa odmiana do sprawdzenia. Smacznego.

Skład: mięso wieprzowe (80%), podroby wieprzowe i drobiowe, żurawina, olej roślinny, woda, cebula, warzywa (seler), siemię lniane, śliwka suszona, śmietana 30%, przyprawy naturalne, sól.

Pasztet z gęsi i indyka z winem Porto (zamów do poniedziałku do 19:00)

43,19 350 g

Nasze najmłodsze pasztetowe dzieło ma dodatek wina Porto, które jeszcze bardziej pogłębia jego smak. Zapakowany w ekologiczną foremkę. To nasz topowy produkt. Polecam na Święta i imprezy okolicznościowe. Powinien zrobić wrażenie nawet na tych, którzy nie określają siebie jako miłośników pasztetu. Smacznego! Produkt wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Skład: gęsina (60%), indyk (30%), podroby drobiowe, cebula, tymianek, włoszczyzna (seler), len mielony, tłuszcz gęsi, wino Porto (alkohol 19%), przyprawy, sól, pieprz, gałka muszkatołowa, śmietana 30%, woda.

Pasztet Palce Lizać z morelą (zamów do poniedziałku do 19:00)

19,20 400 g

“Pasztet domowy z morelą to propozycja dla tych, którzy już docenili walory pasztetu “”Palce Lizać”” i poszukują nowego smaku ale i dla tych, którzy lubią połączenie mięs z owocami. Zarówno pasztet z żurawiną jak i pasztet z morelą mają już swoich gorących zwolenników. Zapraszam do porównania i wybrania swojego ulubionego pasztetu.”

Skład: mięso wieprzowe (80%), podroby wieprzowe i drobiowe, żurawina, olej roślinny, woda, cebula, warzywa (seler), siemię lniane, morela suszona, śmietana 30%, przyprawy naturalne, sól.