Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Ketchup łagodny – Aniołek Dziadunia

8,77 220 g

Ketchup o bardzo wysokiej zawartości przetartych pomidorów w wersji dla osób lubiących łagodny smak. Ketchup bez zagęszczaczy, więc konsystencja jest bardziej naturalna – trochę rzadsza niż ketchupów znanych z półek supermarketów.

Ketchup pikantny – Diabełek Dziadunia

8,77 220 g

Czysty w składzie ketchup z przecieru pomidorowego z idealnie zbalansowanymi dodatkami, które nadają mu ostry smak. Zdobywca Złotego Medalu Targów World Food Warsaw w 2016 roku. Po spróbowaniu bardzo szybko znika ze słoika :).

Ketchup dla dzieci słodzony miodem

12,23 200 g

Jego receptura została przygotowana przede wszystkim z myślą o dzieciach, jednak ketchup słodzony miodem od Vitapolu zasmakuje również dorosłym amatorom łagodnych pomidorowych przetworów. Ketchup nie zawiera octu ani polepszaczy, a za jego konsystencję odpowiada naturalny warzywny przecier.

Ketchup dla dorosłych słodzony sokiem jabłkowym

11,82 200 g

Coś specjalnie dla dorosłych! Naturalny ketchup od podkowiańskiej marki Vitapol, o wyjątkowo intensywnym smaku. Słodzony skoncentrowanym sokiem jabłkowym, doprawiony aromatyczną pastą chili. Wyrazisty ketchup najlepiej smakuje z frytkami (również z pieczonych warzyw) i mięsnymi kanapkami.

Ketchup podkowiański

11,83 200 g

Ketchup podkowiański firmy Vitapol został stworzony według oryginalnej receptury na bazie octów warzywnych, które tworzą wspaniały bukiet smakowy. Nasz ketchup jest idealnym dodatkiem do potraw oraz wspaniałą bazą do marynat mięsnych i rybnych. Produkt pasteryzowany.

Ketchup śliwkowy

28,58 235 ml

Wspaniała sprawa! Zaskakujący keczup przygotowany bez dodatku pomidorów na bazie sezonowych węgierek, aromatycznych przypraw i dodatków. Idealny do mięs na zimno, wędlin, kiełbasek, parówek, zrobi dobrą robotę przy grillu, co może zaskoczyć – z serami też wypada wybornie.