Cześć! Nazywam się Adrian Piwko i jestem założycielem internetowego targu naturalnego jedzenia PORA NA POLA.

Kilka lat temu zmieniłem nawyki żywieniowe. Nie pamiętam już, która sytuacja przelała czarę goryczy. Czy był to kolejny skandal dotyczący fałszowania kraju pochodzenia żywności, kolejne ostrzeżenie dotyczące wycofania z marketu szkodliwej partii produktu, czy może wydarzyło się to podczas czytania na produkcie etykiety dłuższej niż regulamin fabryki, w której ten produkt powstał. Miałem ogromną chęć pogłębienia wiedzy o tym, co jem. Chciałem znać od kuchni miejsce, w którym żywność powstała, dowiedzieć się historii osoby, która tę żywność wytworzyła. Chciałem mieć wybór i wybierać świadomie.

I tak warzywa zacząłem kupować z jednego źródła, wędliny z innego, miód odbierałem z Mazur, a po jajka jeździłem specjalnie co niedzielę kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy. Uwielbiałem to robić, jednak szybko zdałem sobie sprawę, że stawało się to absorbujące i skomplikowane. Zauważyłem, że jest to realny problem wielu osób, które nie mają czasu szukać i kupować produktów wysokiej jakości z różnych źródeł, nie mają czasu jeździć na ekologiczne bazary, a bardzo chcą dawać swojej rodzinie to, co najlepsze.

Podczas jednej z podróży po jajka postanowiłem zorganizować przestrzeń, w której będzie można zamawiać najwyższej jakości wyroby od zaufanych rolników oraz producentów z dostawą do domu – serwis dla osób ceniących smak, zdrowie oraz swój czas. Przygotowania zajęły pół roku – najważniejsze były spotkania z Producentami, wizyty w gospodarstwach i wytwórniach, weryfikacje składów i sposobu wytwarzania, degustacje dużej ilości wyrobów po to, aby wybrać te najlepsze. Poznałem niesamowitych ludzi, usłyszałem cudowne historie stojące za ich pasją i bardzo chciałem ich wesprzeć i pokazać ich doskonałe produkty światu. 

Teraz pora na Ciebie! Od Twoich wyborów zależy dalszy kierunek rozwoju targu. Twoje zamówienia i opinie będą determinować ofertę – gdy dany rodzaj wyrobów spotka się z ciepłym przyjęciem to będę starał się rozwijać tę kategorię lub spróbuję namówić Producenta, aby poszerzył swój asortyment. Bo istnienie targu ma sens tylko wtedy, gdy będziesz z niego zadowolony.

Rozgość się u nas i sprawdź, co dla Ciebie przygotowałem!