Przetwory z Borówki

Przetwory z Borówki

Konfitury i soki powstają w Gospodarstwie Ogrodniczym Borówki Amerykańskiej, założonym w 1989 roku we wsi Grzędy (woj. Mazowieckie). Pani Agnieszka i Pan Tomek do swoich wyrobów nie dodają konserwantów, ani dodatków takich jak guma guar, kwas cytrynowy czy syrop glukozowo-fruktozowy. Każdy z produktów jest bezglutenowy, odpowiedni dla wegan i wegetarian. Każdy z ich produktów jest ręcznie robiony i powstaje na podstawie domowej receptury. W grudniu 2016 ich działalność została przyjęta do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze.

Do prawdziwych hitów dostawcy „Przetwory z Borówki” zaliczamy oczywiście liczne konfitury z borówki amerykańskiej, soki z borówki oraz na zimniejsze dni grzaniec z borówki. Sprawdzona receptura i najlepszej jakości główny produkt jakim jest borówka amerykańska sprawiają, że nie tylko smak jest doskonały. Przetwory z borówki są cennym źródłem witamin i minerałów wspierających cały organizm i układ odpornościowy. Dodatkowo produkty jak wspomniano są bezglutenowe. Znajdziesz więc tutaj konfitury wegańskie i soki wegańskie. Serdecznie zachęcamy do poznania tych wyjątkowych smaków.

Alt Naturalnie, bezpośrednio od rolników i małych manufaktur Bez ich pasji nie byłoby naszego TARGU. Poznajcie kilku z nich. Od pierwszych 5 dostawców w 2017 roku nasza współpraca rozwinęła się dziś do ponad 90 rolników, ogrodników, hodowców czy rzemieślników i z tygodnia na tydzień rośnie!
Dzięki nim na Wasze stoły trafia to, co najlepsze, a dzięki Wam mają poczucie, że ich ciężka praca ma sens.