Szczodre Pole

Szczodre PoleSzczodre Pole - to fragment obszaru Ziemi Kociewskiej nieopodal Skarszew, położony na terenie objętym programem ochrony środowiska naturalnego - Natura 2000. Ze względu na bogactwo i różnorodność roślinności z okolicznych terenów pozyskujemy miód o niespotykanym smaku i właściwościach, który często i chętnie wykorzystujemy jako zamiennik cukru w przetworach.

W naszym gospodarstwie znajduje się również winnica licząca 1500 krzewów winorośli. Pozyskiwane owoce są przetwarzane na soki, octy oraz wina.

Uprawiamy także borówkę amerykańską, czarny bez, malinę, jeżynę oraz pozostałe sezonowe owoce i warzywa. Z owoców powstają octy gatunkowe dojrzewające w sposób naturalny, dressingi oraz szereg przetworów, które jako produkty niskoprzetworzone nie zawierają konserwantów.

W trosce i dbałość o środowisko naturalne nie stosujemy środków chemicznych na naszych plantacjach.

Wyświetlanie wszystkich 20 wyników

Wyroby dostawcy:

Vinegret ziołowy

26,28 250 ml

Vinegret ziołowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat. Może być wykorzystywany do sałatek tradycyjnych zawierających pomidory, ogórki, kukurydzę, cebulę. Uniwersalny i naturalny skład vinegretu pasuje do większości potraw.

Vinegret

26,28 250 ml

Vinegret – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat. Może być wykorzystywany do sałatek tradycyjnych zawierających pomidory, ogórki, kukurydzę, cebulę. Uniwersalny i naturalny skład vinegretu pasuje do większości potraw.

Niedostępny
Zobacz więcej

Dressing cytrynowy

26,28 250 ml

Dressing cytrynowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat.Dobór składników zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji. Może być wykorzystywany do sałatek, ryb, owoców morza, jako sos do potraw na zimno oraz marynata.

Dressing malinowy

26,28 250 ml

Dressing malinowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat.Dobór składników zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji. Może być wykorzystywany do sałatek, ryb, owoców morza, jako sos do potraw na zimno oraz marynata.

Niedostępny
Zobacz więcej

Dressing orzechowy

26,28 250 ml

Dressing orzechowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat. Może być wykorzystywany do sałatek, mięs, dziczyzny – jako sos do potraw na zimno, ciepło oraz jako marynata.

Chrzan miodowy z dodatkiem kurkumy

17,80 210 ml

Chrzan z dodatkiem miodu kaszubskiego i kurkumy. Wytwarzany przez Szczodre Pole, gospodarstwo leżące na obszarze Natura 2000. Chrzan to naturalny antybiotyk, który w połączeniu z miodem daje produkt nie tylko pyszny, ale też wspomagający odporność organizmu. Świetny dodatek do pieczywa, ryb, kiełbas, a nawet surówek.

Vinegret mango-chilli

26,28 250 ml

Vinegret mango-chilli – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiemnaszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym.

Dressing sezamowy

26,28 250 ml

Dressing sezamowy – oparty na naturalnych składnikach z dodatkiem naszego octu jest niepowtarzalnym akcentem kulinarnym. Doskonale komponuje się z różnymi gatunkami sałat wydobywając ich smak i aromat.Dressing sezamowy może być również wykorzystywany w sałatkach makaronowych z dodatkiem warzyw i mięsa/groszek zielony, fasolka, kukurydza, soja, soczewica, gotowany kurczak, orzechy. Dobór składników zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji.Może być wykorzystywany do sałatek, mięs, jako sos do potraw na zimno oraz marynata.

Ketchup węgierski

14,41 210 ml

Niezwykły ketchup węgierski ze Szczodrego Pola na Kociewiu. Smak domowego ketchupu wzbogacony aromatycznymi śliwkami, chili, czosnkiem oraz octem winnym własnej produkcji. Znakomity dodatek do kanapek, np. z plastrem pieczonej kaczki oraz rozmaitych zapiekanek z pieczarkami i nie tylko. Lżejsza alternatywa sosu do placków ziemniaczanych.

Ocet z winogron ciemnych długodojrzewający

32,83 250 ml

Ocet z ciemnych winogron uprawianych na czystym obszarze Natura 2000, w gospodarstwie leżącym na Ziemi Kociewskiej. Dojrzewający przez minimum 12 miesięcy ocet winny wspomaga pracę całego układu pokarmowego. Idealny do skropienia sałaty lub jako składnik sosu vinaigrette, aromatyczny dodatek do marynat, podkreślający smak wołowiny i jagnięciny.