Koala Kombucha

Koala KombuchaKoala Kombucha jest rodzinną firmą wywodzącą się ze Szczecina. Każdy z założycieli w różnych okresach życia mieszkał w innym miejscu. Obecnie część ich rodziny mieszka w Sydney, a część po latach mieszkania za granicą wróciła do Szczecina.

Od dłuższego czasu ich pasją jest badanie wpływu diety na funkcjonowanie naszych organizmów. Wierzą, że z czasem Twoje ciało jest odbiciem tego jak się odżywiasz. Koala Kombucha wychodzi z założenia, że wystarczy już w Polsce bezwartościowych produktów pełnych cukru i konserwantów, które są nam od lat wciskane. Dlatego też założyli fermentownię Kombuchy na wsi w woj. Zachodniopomorskim, w której w tradycyjnym procesie powstaje kombucha.

Koala Kombucha to 100% niepasteryzowany, probiotyczny fermentowany napój na bazie mieszanki zielonych herbat. Posiada certyfikat BIO, nie zawiera cukru (szczytowa zwartość wynosi 0,5g/100ml). Produkowana pod Szczecinem, inspirowana najlepszymi Australijskimi kombuchami, charakteryzuje się orzeźwiającym, owocowym, kwaskowatym smakiem. Długi termin przydatności wynika z niskiej zawartości cukru.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Wyroby dostawcy:

Koala Kombucha Malina Cytryna

8,89 330 ml

Koala Kombucha 330 ml Malina-Cytryna EKOFermentowana, niepasteryzowana, 100% kombucha o smaku maliny z cytryną. Napój w stylu australijskim, naturalnie musujący z zawartością cukru poniżej 0,5g / 100ml! Całkowicie naturalna, bez dodatku sztucznych składników. Produkt Polski.

Koala Kombucha Mango

8,89 330 ml

Koala Kombucha 330 ml Mango EKOFermentowana, niepasteryzowana, 100% kombucha o smaku mango. Napój w stylu australijskim, naturalnie musujący z zawartością cukru poniżej 0,5g / 100ml! Całkowicie naturalna, bez dodatku sztucznych składników. Produkt Polski.

Koala Kombucha Wiśnia

8,89 330 ml

Koala Kombucha 330 ml Wiśnia EKOFermentowana, niepasteryzowana, 100% kombucha o smaku wiśni. Napój w stylu australijskim, naturalnie musujący z zawartością cukru poniżej 0,5g / 100ml! Całkowicie naturalna, bez dodatku sztucznych składników. Produkt Polski.

Koala Kombucha Ananas

8,89 330 ml

Koala Kombucha 330 ml Ananas EKOFermentowana, niepasteryzowana, 100% kombucha o smaku ananasowym. Napój w stylu australijskim, naturalnie musujący z zawartością cukru poniżej 0,5g / 100ml! Naturalna, “żywa” kombucha bez sztucznych dodatków czy barwników. Produkt Polski.