Hacjenda "Trzy Brzozy"

Hacjenda Trzy BrzozyHacjenda „Trzy Brzozy” to gospodarstwo młodych ludzi, którzy zdecydowali się wyprowadzić z Warszawy w poszukiwaniu spokojniejszego trybu życia w zgodzie z naturą. Gospodarstwo znajduje się w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, we wsi pod Kosowem Lackim. Na terenie gospodarstwa, zlokalizowanego z dala od jakiegokolwiek zgiełku oraz zanieczyszczeń, żyją sobie kury ;). Właściciele gospodarstwa zbudowali dla nich nowy kurnik, a więc kurki mają wszystko co potrzebne, żeby było im tam dobrze: dach nad głową, wolny wybieg wedle uznania i dobre, pełnowartościowe jedzenie. Jest to gwarancją doskonałego smaku takich produktów jak jaja wiejskie czy twaróg półtłusty lub chudy. Gospodarstwo posiada certyfikat WNP (Wyroby Naturalne Polska). Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny to: 14291312.
Hacjenda "Trzy Brzozy" - Swojskie jaja i sery / Dane firmy Hacjenda "Trzy Brzozy": Adres: 08-330 Kosów Lacki / telefon: 690 800 443

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Wyroby dostawcy:

Jaja wiejskie 10 szt.

13,51 

Jajka od kur z wolnego wybiegu z Hacjendy „Trzy Brzozy”. Kury karmione wyłącznie ziarnem, czasami też robaczkami ;).

Jaja od zielononóżki wolnobiegającej 10 szt.

14,78 

Jajka od kury zielononóżki charakteryzują się lepszymi parametrami cholesterolu oraz lepszym stosunkiem kwasów tłuszczowych omega 6 do omega 3, w porównaniu ze zwykłymi jajami. Kury, rzecz jasna, biegają sobie wolno na wygrodzonym, zabezpieczonym obszarze na terenie gospodarstwa „Trzy Brzozy”.

Twaróg wiejski półtłusty 300 g

11,43 

Mała porcja sera twarogowego wyrabianego naturalnie na wsi. Twaróg ma zwartą konsystencję odpowiednią bardziej do krojenia niż do smarowania.

 

Skład: mleko krowie, kultury bakterii.

Twaróg wiejski półtłusty 500 g

18,75 

Porcja sera twarogowego uzyskiwanego poprzez podgrzanie mleka, a następnie dokładne oddzielenie serwatki dzięki przecedzeniu przez chusty serowarskie. Twaróg ma zwartą konsystencję odpowiednią bardziej do krojenia niż do smarowania. W smaku przepyszny, wiejski. Idealny do naleśników i pierogów.

 

Skład: mleko krowie, kultury bakterii.

Twaróg wiejski półtłusty 1 kg

36,91 

Duża porcja twarogu uzyskiwanego według tradycyjnej receptury z mleka krowiego. Twaróg jest bardzo dobrze odsączony z serwatki, dzięki czemu ma zwartą konsystencję odpowiednią bardziej do krojenia niż do smarowania. Jest wyjątkowy w smaku, o niebo lepszy niż twaróg ze sklepu. Idealny na sernik.

 

Skład: mleko krowie, kultury bakterii.