Gospodarstwo rolne Państwa Michalak

Gospodarstwo Państwa Michalak jest podzielone na dwie lokalizacje, znajdujące się na Kurpiach i Warmii – oazach zieleni, życiodajnych ziem dających produkty naturalne. Takie umiejscowienia pozwalają na uprawę i hodowlę krów, kóz oraz kur w najczystszych i najmniej skażonych regionach Polski. Zwierzęta mają się tu bardzo dobrze – pastwisko są ogromne, a kury, krowy i kozy mają wolne wybiegi. Część ziem gospodarstwa jest obsiana soczystymi trawami, z których pochodzi siano stanowiące karmę dla zwierząt w okresie zimowym. Gospodarstwo jest prowadzone w zgodzie z zasadami i tradycjami, które są przekazywane w rodzinie Państwa Michalak z pokolenia na pokolenie. Do wytwarzania dóbr, którymi się z Wami dzielą używane są tylko naturalne nawozy. Ci, którzy skosztowali mleka, jogurtów, masła, jaj, serów krowich czy kozich od Państwa Michalak sięgają po nie systematycznie. Spróbuj i dołącz do szerokiego grona zadowolonych konsumentów, zamawiających ich naturalne produkty.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

Wyroby dostawcy:

Śmietana prosto od krowy

8,82 200 ml

Śmietana jest niepasteryzowana i pochodząca z prawdziwego mleka od krów wypasanych naturalnie. Śmietana jest obłędnie dobra w smaku. Pełnotłusta (ok. 40% zawartości tłuszczu), gęsta – chociaż ze względu na bardzo tradycyjny charakter produkcji i brak ciągłości, nie możemy tego obiecać i czasem będzie rzadsza.

Jogurt kozi

6,70 200 ml

Pyszna porcja zdrowia – naturalny, ręcznie wyrabiany kozi jogurt jest polecany alergikom i lekkostrawny. Zaskakująco dobrze komponuje się z truskawkami – razem tworzą pełnowartościowy, smaczny deser. Jogurt kozi może być również składnikiem muffinów lub racuchów.

Mleko kozie

15,95 1 l

Mleko od kóz z własnego gospodarstwa Państwa Michalak. Kozy mają się tam bardzo dobrze, więc i mleko jest fantastycznej jakości. Niepasteryzowane i pełnotłuste.

Ser podpuszczkowy kozi

35,28 300 g

Ser zagrodowy robiony ręcznie przez Panią Beatę na Kurpiach. Ser podpuszczkowy, dojrzewający. Można degustować na samo, z konfiturą, z winem, dodać do sałatki lub zjeść z kanapką. Chyba, że masz lepszy pomysł ;).