Zamówienia na dany tydzień przyjmujemy do wtorku do godziny 9:00. Nasi producenci i rolnicy potrzebują czasu, aby przygotować dla Ciebie zamówione wyroby. Dla zamówień złożonych po tym terminie będzie dostępny termin dostawy w kolejnym tygodniu.

Dowozimy w Warszawie w środy (godz. 18 – 22) i czwartki (godz. 18 – 22).

Dowozimy w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu w czwartki (godz. 18 – 22).

Wysyłamy na całą Polskę! Paczki nadajemy w środy kurierem DPD, więc najczęściej w czwartek jest u Ciebie.

Transport w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu obywa się w trybie SAME DAY DELIVERY – paczka jest przygotowana i nadana do wysyłki w tym samym dniu, w którym ją otrzymasz. Nie musisz się więc martwić o świeżość produktów. Bardzo ważna jest Twoja obecność w podanych godzinach. Nie mamy możliwości, aby bardziej zawęzić okno dostaw lub w przypadku nieudanego doręczenia przyjechać jeszcze raz. Na Twoje wcześniejsze życzenie możemy paczkę zostawić na recepcji, u sąsiada lub nawet pod drzwiami.

W wysyłkach kurierskich na całą Polskę zabezpieczamy produkty termicznie, jeśli jest taka potrzeba. Ze względu na specyfikę produktów ważne jest, żebyś odebrał paczkę w pierwszym dniu doręczenia.

Koszt dostawy zależy od wartości zamówienia zgodnie z poniższą tabelą:


W końcowym etapie składania zamówienia możesz wybrać następującą formę płatności:

  • błyskawiczny przelew online za pośrednictwem serwisu przelewy24.

Nie ma możliwości płacenia gotówką przy odbiorze.

W uzgodnionych przypadkach możliwe jest opłacenie zamówienia za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego na następujące dane:

PORA NA POLA S.A.
ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 2A lok. 32
18-400 Łomża
nr konta (ING):
50 1050 1025 1000 0090 3170 1296