Społeczna idea biznesu

Naszymi akcjonariuszami są dostawcy, rolnicy, mali producenci, nasi klienci, pracownicy spółki oraz ponad 1000 prywatnych inwestorów, którzy postanowili wesprzeć odpowiedzialną społecznie inicjatywę. Wierzymy w ideę biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Inwestując w Pora na Pola możesz stać się autorem sukcesu firmy, która robi coś dobrego w zakresie patriotyzmu ekonomicznego, ekologii, dostępu do dobrej jakości żywności, budowania pozytywnych relacji na linii producent-klient. Dołącz do nas! Zostań akcjonariuszem PORA NA POLA.

Wierzymy, że biznes może być fair i zarabiać

Decentralizacja dystrybucji żywności jest realnym wzmocnieniem pozycji małych producentów i drobnych rolników. Wierzymy, że za dobry produkt należy się rolnikom godna płaca, a co więcej – dzięki skróceniu łańcucha dostaw jesteśmy w stanie to zrealizować przy akceptowalnej marży dla Klienta. Pojęcie patriotyzmu ekonomicznego jest dla nas bardzo ważne, dlatego naszą siłą są polskie wyroby. Wybór polskich marek ma coraz większe znaczenie dla Konsumentów i wszystko wskazuje na to, że trend ten będzie się utrzymywał. Nasza filozofia jest na fali wznoszącej.

Pierwsza emisja akcji

Pierwsza emisja akcji naszej spółki odbyła się w dniach 05.03.2019 – 31.05.2019 r. Zebrany kapitał umożliwił poszerzenie oferty, zwiększyliśmy również skalę działań marketingowych oraz zadbaliśmy o rozwój strony internetowej naszego targu.

zobacz stronę pierwszej emisji

262 tys. zł

Zebrany kapitał

9,75 zł

Cena emisyjna

320

Inwestorów

Druga emisja akcji

Druga emisja akcji naszej spółki odbyła się w dniach 18.03.2020 – 18.06.2020 r. i przyciągnęła ponad dwa razy więcej Inwestorów niż poprzednia emisja. Przed czasem udało się zebrać cały założony kapitał, co pozwoli sfinansować m.in. wdrożenie subskrypcyjnego modelu sprzedaży, zakończenie prac nad algorytmem predykcji koszyka zakupowego oraz znaczące uatrakcyjnienie oferty naszego targu.

zobacz stronę drugiej emisji

900 tys. zł

Zebrany kapitał

35,90 zł

Cena emisyjna

712

Inwestorów

Trzecia runda inwestycyjna – alert inwestora

Inwestycja w PORA NA POLA to szansa na dołączenie do osób czerpiących zyski z rosnącego rynku dostaw żywności do domu e-grocery oraz do społeczności osób skupionych wokół tradycyjnego, wysokojakościowego jedzenia.

Obie rundy inwestycyjne spółki były sukcesem i pozwoliły przenieść naszą inicjatywę na wyższy poziom. Przed nami kolejne wyzwania i kolejne, jeszcze większe cele inwestycyjne do zrealizowania. Ponadto podczas ostatniej emisji akcji nie wszystkim zainteresowanym udalo się zdążyć kupić nasze akcje. Dostajemy wiele zapytań o możliwość zainwestowania w Pora na Pola.

Dlatego planujemy kolejną rundę inwestycyjną, w której nie może Cię zabraknąć! Spodziewamy się, że tym razem, z racji na coraz większe zainteresowanie akcjami naszej firmy, zapisy potrwają bardzo krótko.

 

Zapisz się na alert inwestora